Erythromycin Pregnancy

Erythromycin Pregnancy

Erythromycin Pregnancy, کلاس سوم راهنمایی که بودم یکی از همکلاسی هام پرسید یعنی چی که شما می گین من درس رو واسه ی امتحان دوبار خوندم یا سه بار خوندم. من یه بار می خونم و مطمین می شم فهمیدم و تموم می شه.

اونموقع فکر کردم دلیلش چیه که من برای هر امتحانی یه بار درس رو می خونم و دو بار هم دوره می کنم. با یکی دو روز فکر کردن به نتیجه رسیدم.
من یک بار درس رو می خوندم و می فهمیدم, Erythromycin Pregnancy mexico. (سر کلاس معمولا حواسم پرت بود و گوش نمی دادم!), Erythromycin Pregnancy. یک بار برای فهمیدن کامل درس کفایت می کرد. اما موضوع این بود که برای این که با ریزه کاری ها یادم بمونه باید یک مرتبه دوره می کردم و برای این که  مطمین بشم چیزی از قلم نیفتاده مرتبه ی دوم هم دوره می کردم.
همین عادت مونده تا همین امروز بعد از بیست و سه سال. Erythromycin Pregnancy paypal, مطلب رو مرتبه ی اول می خونم و مطمین می شم که فهمیدم. Erythromycin Pregnancy, مرتبه ی دوم تازه دوزاریم می افته که چه چیزهایی مرتبه ی اول از نظرم دور مونده و ملکه ی ذهنم می شه. مرتبه ی سوم می دونم که برای آینده صدی هفتاد موضوع یادم می مونه.
به جرات می تونم بگم با بالارفتن سنم قدرت یادگیری ام بیشتر شده که کمتر نشده.
مقدار زیادی اش رو مدیون آرامشی هستم که در زندگی دارم و ذهنی که درگیر مشکل جدی نیست.
دوره هایی که ارامش نداشتم اما فراگیری ام در بدترین حالتش بود, 20mg Erythromycin Pregnancy.
و.., Erythromycin Pregnancy.
هنوز لذتی که از خوندن و فهمیدن می برم برام تقریبا از تمام لذت ها بالاتره.
و...
باز هم مدتیه فهمیده ام به روش پراکنده خونی هرگز نمی تونم چیزی رو یاد بگیرم. 30mg Erythromycin Pregnancy, روش های سنتی یادگیری که از صفحه ی یک شروع کنم تا الی آخر برای من معمولا نتیجه بخش ترین هستند. Erythromycin Pregnancy, ---

گل آقا همیشه می گه یکی از خواص من اینه که از هر چیزی بخش تفریحش رو حذف می کنم و به صورت وظیفه در میارمش.
قبول دارم. برای من تفریح یعنی انجام یک وظیفه ی هدفدار.
تنها حالتی که تونستم بشینم و فیلم ببینم این بود که برم مغازه ی فیلمی. از فیلمهایی که با A شروع می شند کرایه کنم تا برسه به فیلم هایی که با z شروع می شند, Erythromycin Pregnancy usa.
گل آقا که حسابی عصبانی شد یک کمی تخفیف دادم, Erythromycin Pregnancy. هنوز ولی کمابیش همین استراتژی رو دنبال می کنم.
...
و اصولا با ماجراجویی میونه ندارم. 1000mg Erythromycin Pregnancy, ... Erythromycin Pregnancy, هنوز نمی دونم این که پنج ماهه هفته ای دو مرتبه شش دلار لاتاری می خرم با همون عددها به خاطر اینه که دوست دارم لاتاری برنده بشم یا به دلیل اینه که از انجام دادن یه کار به طور منظم به شدت لذت می برم.
---

با خودم به نتیجه رسیدم که:
ذهن تحلیل گر دارم نه نو آور.
نو آور یه پله از تحلیل گر بالاتره. و حالا دارم فکر می کنم این ذهن به شدت تحلیل گر رو چطور به نو آور تغییر بدم.
---

دخترک تصمیم گرفته spiritual بشه, 40mg Erythromycin Pregnancy. در قدم اول این موضوع بسیار به نفع من تموم شد, Erythromycin Pregnancy. چون باید از الکل احتراز کنه و اصلا دور و برش هم نگرده چهارتا آبجو و یه شیشه شراب مجانی نصیبم شد.
---

حالا یه ایمیل از کرباسچی دستم رسیده که کروبی رو حمایت می کنه. خیر...بنده در هیچ کامیونیتی و جمعیت و نیوز لتر و ایمیل لیستی ثبت نام نکردم. 50mg Erythromycin Pregnancy, ایمیل ها هم به آدرس ایمیل وبلاگم میان. Erythromycin Pregnancy, اصلا هم میلی به دریافت این ایمیل های جانک و اسپم ندارم.
بی خیال بابا.
...
هواپیما سقوط می کنه. غضنفر می افته تو قبیله ی آدمخورها, Erythromycin Pregnancy us. رییس قبیله می گه باید بخوریمت, Erythromycin Pregnancy. غضنفر بیچاره می پرسه چرا. رییس قبیله می گه آخه ما آدمخوریم. غضنفر می گه حالا چطور شد به اینجا که رسید ما آدم شدیم!؟!. Erythromycin Pregnancy canada, ... Erythromycin Pregnancy, حالا حکایت ماست.اخ بودیم. اخ بودیم. یکی نمی پرسید خرت به چنده.  یهو وقت انتخابات که شد ما آدم شدیم!!.

دوستتون دارم. خوش بگذره. به امید دیدار.

Similar posts: Can Clomid Cause Early Ovulation. Colchicine History. Tetracycline Mrsa. Accutane And Retin-a ebay. 750mg Synthroid Effect On Ept Tests. 150mg Synthroid Armour Thyroid Purchase.
Trackbacks from: Erythromycin Pregnancy. Erythromycin Pregnancy. Erythromycin Pregnancy. Erythromycin Pregnancy craiglist. 200mg Erythromycin Pregnancy. 30mg Erythromycin Pregnancy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *