چل تکه

چل تکه

خیلی باحال بود. عاشقش شدم…حاج آقا حرفه ای هم هست ماشالله!!

یه اصطلاح جدید یاد گرفته ام:
Prenuptial Agreement

به معنی قراردادی هست که طرفین قبل از ازدواج با هم تنظیم می کنند که هر کس قبل از ازدواج چی داشته و بعد از طلاق چی به کی می رسه!!!

خیلی اطمینان ندارم توی ینگه دنیا در مورد ازدواج هایی با تفاوت سنی بیش از بیست سال اینجور قرارداد ها نوشته و امضا شده باشه! شاید هم شده باشه…به نفع طرف جوون تر! یا چه می دونم…داد و ستده دیگه. به طرفین معامله مربوطه.

عجب حکایتیه این ازدواج..خداوندگار عالم یه جفت اندام تناسلی آفریده با هورمون های خاص هر کدوم. به اندازه ی یه تاریخ گذاشته اتمون سر کار.
شرط یک به شونصد میلیون می بندم آخر سر هم بهشت و جهنممون ته تهش بنده به همون اندام های تناسلی!!! زندگی ایه به خدا…

رییسه گفت به خاطر کاری که به من داده اند خودش و رییسش و رییس رییسش با (نمی دونم کی!!) جنگیده اند. رمز پیروزی شون هم در این حمله عملکرد قوی من بوده! (نه یا زهرا و یا حسین و اینها…اصولا این کافر ها خیلی از این رمز ها حالیشون نیست.)
بامزه اش اینه که دلیل اونطرفی ها (نمی دونم کی دقیقا!) این بوده که من عملکردم در تیم قبلی خیلی خوب بوده و بهتره به تیم جدید (که کارش یه سر و گردن بالاتره) منتقل نشم!!!!!!!

به عبارتی دلیل هر دو طرف یکی بوده. نتیجه گیری هاشون مختلف!

بدبختی حالا همچین نمک پرورده شده ام که ممکنه هول بشم عوضی رفتار کنم!

یاد یارو افتادم که دقیقا یادش نبود تاکسی هول داده یا هول شده توی تاکسی داده!!!

این آمریکن ایرلاینز کاری کرده بغایت نیکو!
مرتبه ی آخری که تنهایی پرواز کردم بغلدستی ام توی لپتاپش فیلم مارها در هواپیما رو نگاه می کرد! باز خوبه فیلم پرنو تماشا نمی کرد.
حسن انتخاب به این میگن. شاید حالا به جای فیلمهای عجیب و غریب ملت توی هواپیما اینترنت بازی کنند کمکی.
به شخصه ترجیح می دم در هواپیما بخورم و بنوشم و به هیچ چیز جدی ای فکر نکنم.
گمانم مشخصه ی بسیار ابتدایی و اولیه ی یک بیزنس وومن رو نداشته باشم.

دوستتون دارم. خوش بگذره. به امید دیدار

2 Responses »

  1. راستش اینه که خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم . اون قدیم تر ها هم که میومدم ، از ترس فیلتر شدن یا نمی دونم چی چی ، یادمه که کامنت نمی کردم برات . الان فک کنم یه کم شجاع تر شده باشم انگار . داشتم فوریت ها و لینک ها و بلاگها رو ساماندهی میکردم ، دیدم اسمتو و اومدم ببینم که چه خبره ، دیدم کت بالو هنوز زنده و سلامته .
    راستی چند وقت پیش هم یادت کردم یه جا . یه فیلم کابوی از این قدیمیها رو دست کسی دیدم که اسمش همین کت بالو بود و کلی به فلسفه اسمت پی بردم و ذوق کردم و اینا دیگه .
    اما اون اصطلاحی که گفتی ، یاد فیلم” طلاق با عشق “انداخت منو ، جورج کلونی و کاترین زتا جونز (و فک کنم جفری راش هم )توش بودند . مضمون فیلم تقریبا” حول محور همین توافقنامه دور میزد و البته تم کمیک داشت . اسم اصلی فیلم رو البته یادم نیست چون مال خیلی وقت پیش هست اولا” و بعدم اینکه از بخت خوب یا بد ، من دوبله این فیلمو دیدم خلاصش !!

  2. مرسی از امروز خانم خیلی دوست داشتنی.
    فکر می کنم بعضی از خانم ها بعد یه مدت خود به خود بیزنس وومن می شن و بنابراین دلیلی نداره شبیه بیزنس وومن های دیگه باشند. یک نکته کلیدی که این دفعه من خاطر نشان کنم :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *