Ben Venue Colchicine

Ben Venue Colchicine

این مقاله Ben Venue Colchicine, خیلی بامزه بود اول صبحی.

ممکنه بشه از سلول های (حالا واسه این که بی تربیتی نباشه) بیضه ی آقایون به عنوان سلول های سازنده (stem cell) استفاده کرد و باقی سلول های مورد نیاز از جمله سلول های مغز و قلب رو به وجود آورد.

البته و صد البته پیشرفت های پزشکی و تئوری های پزشکی قابل تامل و جالب هستن و وقتی آدم فکر می کنه می بینه که اصولا راست می گن. و می مونه انگشت به دهن که چطور تاقبل از اون این ایده ی ..خمی به فکر کسی نرسیده بود.
وخاک به سرم, اولین چیزی که به فکرم رسید این بود که از این به بعد باقی اعضای بدن هم ..خمی می شن, Ben Venue Colchicine us.
بیخود نیست در شریعت مبین اسلام ارزش هر یک عدد ..خم آقایون بفهمی نفهمی بیشتر از ارزش یه بانوی کامله, Ben Venue Colchicine. بفرمایید. بعد از هزار و چهار صد سال تازه به ارزش حکیمانه و قدر و قیمت واقعی ..خم و حکمتش پی برده شد.
بنازم قدرت خدا رو...با این دنیای ..خمی ...خمی اش.
----

اول سوال رو بخونین. Ben Venue Colchicine, بدون این که تا پایین مقاله برین جواب بدین و بعد باقی مقاله رو بخونین. 250mg Ben Venue Colchicine, سوال اینه:به نظرتون چه سنی سن میانسالیه؟

این سوال رو اولین بار توی کلاس زبان, معلم زبانمون مطرح کرد. توی اون کلاس از دختر هجده ساله تا خانوم چهل و پنج ساله داشتیم. من اون زمان بیست سالم بود و جوابی که دادم سی و پنج سال بود. خانوم های سی و سه چهار ساله اعتراض کردن که سی و پنج سال میانسال نیست. جواب اونها به کل با من فرق داشت و به نظر من به کلی جواب عجیبی بود, Ben Venue Colchicine.
معلممون معما رو حل کرد, 200mg Ben Venue Colchicine. بیش از نود و نه درصد آدم ها (بنا به حدس من در اون محدوده ی سنی کودک تا شاید پنجاه سال)سنین میانسالی رو حدود پونزده سال بالاتر از سن خودشون تعیین می کنن.
بنابراین تعجب نکنین اگه سی و پنج ساله هستین و سن میانسالی رو پنجاه سال می دونین یا اگه بیست ساله هستین و سن میانسالی رو سی و پنج می دونین.

یادم میاد بچه که بودم حدود ده دوازده سال, فکر می کردم سی سالم که بشه خودم رو می کشم, 100mg Ben Venue Colchicine, چون بنا به اعتقاد اون زمانم در سی سالگی یواش یواش می رفتم به سمت پیری, و بیماری و بنابراین زندگی خودم و دیگران رو مشکل و نخواستنی می کردم. Ben Venue Colchicine, حالا...تا سه ماه دیگه می شه سی و چهارسالم, و...تازه دنیا داره شروع می شه!!. و...مثل همیشه برای شصت سال آینده حد اقل برنامه دارم, .و خیال خودکشی هم ندارم.
اون رو به عهده ی عزرائیل عزیز می گذارم و ساعت های کاری و اولویت هاش. به هر حال اگه ملت گر و گر خودکشی کنن, 1000mg Ben Venue Colchicine, این فرشته ی نازنین خدا شغلش رو از دست می ده و با توجه به این که هیچ ارگان دیگه ای فرشته ی مرگ استخدام نمی کنه, و این طفلک هم کارش خاصه و توی هیچ کار دیگه ای تخصص نداره, می شه ویلون و سیلون دم و دستگاه الهی و گاسم مجبور شه خدای نخواسته از شدت حس پوچی و درماندگی خودش خودکشی کنه. اینجور هم که از قوانین ...خمی پروردگار پیداست, Ben Venue Colchicine japan, خیلی اطمینان ندارم فکری به حال قوانین بازنشستگی فرشته ها و مزایای دوره ی بیکاری شون کرده باشه.

به هر حال تمام اینها به من یاد دادن که زندگی به خودی خود یک حقیقت نیست, Ben Venue Colchicine. زندگی هیچ تعریف واحد منحصر به فردی نداره. دنیا هیچ شکل خاصی نداره و زندگی و دنیا از دیدگاه های مختلف متفاوتند. به عبارتی آدم ها هستن که هر کدوم بنا به دید خودشون زندگی و دنیا و حقایق رو تعریف می کنن و...مفهومی که از کسی توی رادیو شنیدم, حقیقت در دیدگاه بیننده هست که تعریف می شه وگرنه به خودی خود حقیقتی وجود نداره.
و عجیب این مفهوم پیچیده و در عین حال ساده است, 20mg Ben Venue Colchicine. Ben Venue Colchicine, حالا....
یه نفر به من بگه سن میانسالی چند ساله؟من...بنا به تعریف خودم در پونزده سال قبل, یه سال دیگه پا به سنین میانسالی می گذارم.
بنا به دیدگاه امروزم...گمانم چند سالی هست وارد مراحل پیری شده ام و چون گرم هستم, حالیم نیست!!. Ben Venue Colchicine uk, ....

سه سال و نه ماه بعد از ورود به مرحله ی سالخوردگی, و یه سال و سه ماه مونده به میانسالی و در آستانه ی فصلی دیگر از یک زندگی نوین, با اجازه مرخص می شم, به جای ملاقات با عزرائیل که عجالتا چهار سالی عقب افتاده, باید تشریف ببرم ورزش, 10mg Ben Venue Colchicine. دو ساعتی کاره خودش, مزاحم نشین., Ben Venue Colchicine.
عمری اگر باقی بود دوباره خدمت می رسم..زت زیاد....
-------

بعدا اضافه شده:آقای احمدی نژاد دارن تشریف می برن نیویورک گویا, که در جمع دانشجویان دانشگاه کلمبیا سخنرانی کنن.
خدا به خیر بگذرونه. Ben Venue Colchicine usa, یه پرسش و پاسخ دوشنبه هست, یه سخنرانی سه شنبه گویا. Ben Venue Colchicine, اینقدر دوبوری دوبوری می کنه که آخر سر...
ما که بخیل نیستیم. انشالله قشنگترین و سیاستمدارانه ترین و مستدل ترین بحث تاریخ و قرن رو ارائه بده. هم واسه ما خوبه هم واسه ی خودش هم واسه این هم ولایتی های معصوم به تنگ اومده.

دوستتون دارم. خوش بگذره. به امید دیدار

.

Similar posts: Comparison Nausea Chemotherapy Flagyl Atovaquone. Cipro And Joint Pain. Erythromycin Dosage. 10mg How Good Is Retin A. Does Synthroid Cause Weight Loss craiglist. 30mg Amoxicillin 400mg Suspension Dose For Children.
Trackbacks from: Ben Venue Colchicine. Ben Venue Colchicine. Ben Venue Colchicine. Ben Venue Colchicine uk. Ben Venue Colchicine us. Ben Venue Colchicine paypal.

One Response »

  1. ,وای مردم از خنده این نصفه شبی خداوند به قلم شما عمر طولانی دهاد
    راست میگی من سی سالمه و تا سوال رو خوندم ۴۵ اومد تو ذهنم با حساب تو من الان وقت مردنمه!
    خوب باشی و در ضمن من همیشه سر می زنم ولی تنبلم تو کامنت گذاشتن
    دارم روش کار می کنم این هم از قدم اول
    لینک هم دادم صد ساله بهت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *