Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea

Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea

Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea, انگلیسی این ترم به اندازه ی ترم قبل خوش خوشانم نیست. به خودم نجنبم نمره ام می شه سی جای آ.
دلیلش هم واضحه. Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea usa, چهل در صد شاگرهای کلاس, زبان اولشون انگلیسیه و دوم این که از اول هم از خانوم معلممون خوشم نیومد.
به هر حال, نتیجه این که باید سه چهار برابر درس بخونم, Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea india.
دیروز یه مقاله ای رو می خوندیم که خیلی برام بامزه بود, Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea.
مکالمه در فرهنگ ژاپنی و در فرهنگ غربی.
یه خانوم آمریکایی که شوهر ژاپنی کرده و رفته ژاپن نوشته که با این که زبان ژاپنی رو یاد گرفته بوده اما وقتی می خواسته توی مکالمه ژاپنی ها شرکت کنه متوجه می شده که بلافاصله بعد از این که اون حرف می زده همه ساکت می شده ان و مکالمه تمام می شده. Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea us, بعد از مدتی به این نتیجه رسیده که یه جای کار ایراد داره و بعد از مدت ها فقط شنونده بودن, به نتیجه رسیده.
روش مکالمه ی ژاپنی با روش مکالمه ی غربی فرق داره. Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea, خود خانومه تشبیه می کنه به بازی والیبال و بازی بولینگ.
در فرهنگ غربی عین بازی والیبال به حرف گوینده جواب می دی, 1000mg Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea, همون توپ رو که گوینده فرستاده به سمت ات, بلند می کنی و نمی گذاری زمین بیفته. 250mg Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea, وقتی هم دسته جمعی بازی می کنین, مهم نیست کی به توپ ضربه بزنه. هر کسی نزدیک بود توپ رو می گیره که توپ نیفته زمین.
روش ژاپنی برعکسه, Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea coupon. عین بازی بولینگ می مونه, Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea. هر کسی یه توپ برای خودش داره. توپ رو می زنه. 250mg Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea, همه ساکت می شن و نگاه می کنن و در پس زمینه تشویق هم می کنن. توپ که به هدف خورد, نفر بعدی (که بنا به نوبت باید توپ رو بزنه) میاد جلو. Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea, توپ خودش رو بر می داره و می اندازه.
حالا اگه کسی بخواد به روش غربی در مکالمه ی ژاپنی ها شرکت کنه, 100mg Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea, مثل اینه که در بازی بولینگ بی توجه به نوبت ات بپری و توپ بولینگ طرفت رو از اون وسط برداری و پرت کنی طرف ملت!!. و تازه انتظار داشته باشی که ملت هم توپ رو برات دوباره پرت کنن. 150mg Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea, درست مثل این که بخوای بولینگ رو مثل والیبال بازی کنی.
چپروی همین مسئله وقتی هست که یه نفر بخواد والیبال رو به روش بولینگ بازی کنه.
..., Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea.
خودم مدل حرف زدنم تا چهار پنج سال پیش مثل کسی بود که نخواد بازی رو ادامه بده. بلکه بخواد بازی رو برنده بشه, Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea japan.
اگه طرفم سرو می زد برای شروع بازی, من اسمش می کوبیدم که توپ بخوابه توی زمینش و دیگه نتونه جواب بده و ببازه.
نمی دونم فرهنگ ایرانی اینطور هست, یا...من این مدلی بودم.
به هر حال...الان از اون لحاظ خیلی خیلی بهتر شده ام.

دوستتون دارم. خوش بگذره. به امید دیدار.

Similar posts: Flagyl And C Diff And Days. Can Flagyl Treat Non Ulcerative Colitis. Flagyl Doseage For A Puppy. 1000mg Mature Retin A Opthalomology. Colchicine Gout Treatment Dosage us. 10mg Ferret Flagyl Dosage.
Trackbacks from: Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea. Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea. Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea. 20mg Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea. 250mg Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea. 500mg Cat Flagyl Metronidazole Diarrhea.

5 Responses »

 1. منم یه مدتی اینجوری بودم بعدا فهمیدم چون یه کمی تهاجمی بودم بوده! نه که جدی جدی بخوام ماهجم باشم ها، ناخودآگاه اینجوری می شد! شاید به هورمون ربط داشته!
  اه! منم اینجورم که از معلمم همون اول خوشم نیاد فاتحه ام خوندست! نمی دونم چراها ولی اینجوریم!

 2. سلام ..سرانجام با همراهی و کمک چند تن از دوستان ایرانی علاقمند مقیم تورنتو ، اولین و بزرگترین سایت خبری و اطلاع رسانی فارسی برای ایرانیان تورنتو و کانادا با این آدرس افتتاح شد:
  http://www.irantoronto.net
  در این سایت بیشتر از ۲۰۰ صفحه مطلب درباره مهاجرت ، تحصیل و اقامت در کانادا وجود داره و هر روز هم آپ می شه.

  خوشحال می شیم اگه مطالب اون رو مفید تشخیص دادی شما هم لینکش رو به وبلاگت اضافه کنی.
  راستی کد اچ تی ام ال لوگو رو هم داریم .اینجاست!
  http://www.irantoronto.net/persian/logo.php

  منتظر دریافت مطالب ، خبر ، خاطره و مقاله های خوب شما هستیم
  موفق باشی ..خدا نگهدار

 3. kojayeen shoma ha baba? mobile ha mashkook, khouneh hamishe eshghal!chetori mishe yaftetoon?
  ramin mikhast ba gol agaha gap bezane, man mikhastam bebinam in refighe shado shangoolemoon dar che hale ke nashod
  toonestin bezanig, melissa ham vasatoon ye mache abdar mifreste
  felan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *