یه ارتباط

یه ارتباط

بعضی ارتباط ها رو آدم نیاز داره فقط و فقط به خاطر صداقتی که توی اون ارتباط هست و نه به هیچ دلیل دیگه. یا گاهی می خواد ارتباط رو به وجود بیاره بر اساس یه صداقت کامل در خواهش اش, در اونچه که در اون لحظه میخواد.
اگه به آدم توصیه بشه خودش نباشه, یا صداقت نداشته باشه, برای این که اون ارتباط رو حفظ کنه, آدم ترجیح می ده هرگز اون ارتباط رو نداشته باشه. گرچه برات از روز هم روشن تر بوده چطور می تونستی اون ارتباط رو نگه داری, ولی هرگز نخواستی به قیمت از دست دادن ارزش یه ارتباط خود اون ارتباط رو حفظ کنی.

برای بقیه ی ارتباط ها صداقت چندان لزومی هم نداره. بیشتر منطق هست که به کار میاد.

دوستتون دارم. خوش بگذره. به امید دیدار

2 Responses

  1. حرکت محصول مستقیم تضاد است و هر پدیده ای حرکتی را که بخود می دهد درست بدلیل تضادی است که با پدیده دیگری آنرا درگیر کرده و هریک برای حل بنفع خود تضاد به حرکت مناسبی دست می زنند.ولی حرکتی که خود معلول تضاد پدیده با پدیده دیگری است متقابلا به پیدایش تضاد جدیدی در درون منجر شده و آنرا بصحنه تحولات و تغییرات درونی جدیدی تبدیل می کند.
    دلتون شاد لبتون خندونی

  2. مبارکه کتی جان. یادم می آد اون سال که داشتیم سفره عقدت رو می چیدیم عجب رقصی برامون کردی! عکساشو داریم.
    در مورد اعتماد هم راستش عقیده دارم که آدم وقتی به کسی اعتماد می کنه قضیه رو می سپره به دست ضمیر ناخوداگاه خودش و طرف مقابل. و ضمیر ناخودآگاه هم ذاتا سعی می کنه این اعتماد رو حفظ کنه. نه این که من خیلی تو این قضیه موفق بودم ولی کم کمک یه امیدی بهش دارم!
    تعجب نکنی این کامنت من مال پستای قبلی ات بود.
    خوش باشی خانومی.