Change From Celexa To Prozac

Change From Celexa To Prozac

Change From Celexa To Prozac, اتفاقاتی می افته که بهت نشون می ده اگه چیزی برات ارزش داره باید حواست جمعش باشه. اگه چیزی برات مهم هست در موردش به هیچ کس نباید اعتماد کنی. 30mg Change From Celexa To Prozac, سال ها بود یاد گرفته بودم وابسته نباید بود. حالا دارم یاد می گیرم اعتماد نباید کرد.
کسی این رو بهم یاد داد که قبلش خیلی چیزهای دیگه رو ازش یاد گرفته بودم, 500mg Change From Celexa To Prozac. باز هم زود چشم هام باز شد, قبل از ضرر و زیان جدی یادش گرفتم, Change From Celexa To Prozac. عجیبه که زودتر یاد نگرفته بودم. 250mg Change From Celexa To Prozac, خوشحالم.
حالا...با انرژی مضاعف دارم تلافی روزهای رفته و فرصت هایی که به دلیل اعتمادم بهش دادم رو می کنم.
----

مهم تر از اون...امروز هفتمین سالگرد ازدواج من و گل آقا بود, Change From Celexa To Prozac canada. Change From Celexa To Prozac, اولین کاری که در بامداد هفتمین سالگرد ازدواجمون کردم مرتب کردن خونه بود که عین بازار جهودا به هم ریخته بود و...پیاز داغ درست کردم.
چندان شاعرانه نبود ولی...دوستانه بودن و راحت بودنش به شاعرانه بودنش می ارزه. Change From Celexa To Prozac mexico, حسابی هم می ارزه. و...جفتی اینقدر کار داریم که فکر نکنم به هیچ کار یا شام و نهار شاعرانه ای برسه!!.

سر عقدمون اونقدر متشنج بودم و اونقدر عصبی که شام نتونستم بخورم و وقتی هم با گل اقا توی اتاق عقد تنها شدیم زدم زیر گریه!, 20mg Change From Celexa To Prozac.
راحتی و فراغبال امروزم با اون روز اصلا قابل مقایسه نیست و...هنوز فکر می کنم بهترین تصمیم ها رو در زندگی گرفته ام, Change From Celexa To Prozac.
خوشحالم. 50mg Change From Celexa To Prozac, ----

دوباره توی مود های پر شتاب هستم. یکی از دوستهای خواهر گل آقا یه روزی به خواهر (بزرگه ی) گل آقا گفته بود به جای این که سرعتش رو ثابت نگه داره می خواد شتابش رو ثابت نگه داره. حرف جالبی بود, Change From Celexa To Prozac australia. Change From Celexa To Prozac, نمی دونم اون دوستش کجاست و چه می کنه. ولی حرفش سال هاست که توی گوشمه. Change From Celexa To Prozac uk, من جاهایی رو در حق خودم تا حدی کوتاهی کردم. به اندازه ای که باید خودم رو دوست نداشتم و به خودم بها ندادم. خودم مقصر بودم, Change From Celexa To Prozac coupon. حالا اگه از اشتباهاتم یاد نگیرم تقصیرکار تر هم خواهم بود, Change From Celexa To Prozac. من مسیولیت هایی که در قبال خودم داشتم رو گاهی نادیده گرفتم و سعی می کنم دیگه این رو تکرار نکنم.
فکر می کنم هر آدمی در دنیا بسیار ارزشمنده. و..خودم هم دقیقا یکی از همون آدم ها هستم.
----

قصد فلسفه بافی نداشتم!!. Change From Celexa To Prozac, نظرم بود. به همه ی مقدسات عالم قسم می خورم.
----

تفال امشب:

من ترک عشق شاهد و ساغر نمی کنمصد بار توبه کردم و دیگر نمی کنم...
شیخم به طیره گفت برو ترک عشق کنمحتاج جنگ نیست برادر نمی کنمپیر مغان حکایت معقول می کندمعذورم ار محال تو باور نمی کنماین تقوی ام تمام که با شاهدان شهرناز و کرشمه بر سر منبر نمی کنمحافظ جناب پیر مغان جای دولت استمن ترک خاکبوسی این در نمی کنم.

و دومی..
تو مگر بر لب آبی به هوس ننشینیورنه هر فتنه که بینی همه از خود بینیبه خدایی که تویی بنده ی بگزیده ی اوکه بر این چاکر دیرینه کسی نگزینیادب و شرم تو را خسرو مهرویان کردآفرین بر تو که شایسته ی صد چندینیباد صبحی به هوایت ز گلستان بر خاستکه تو خوشتر ز گل و تازه تر از نسرینیصبر بر جور رقیبت چه کنم گر نکنمعاشقان را نبود چاره به جز مسکینیعجب از لطف تو ای گل که نشستی با خارظاهرا مصلحت وقت درین می بینی..., Change From Celexa To Prozac.

و سومی...

ابر آذاری بر آمد باد نوروزی وزیدوجه می می خواهم و مطرب که می گوید رسیدشاهدان در جلوه و من شرمسار کیسه امبار عشق و مفلسی صعب است و می باید کشید...

دوستتون دارم. خوش بگذره. به امید دیدار.

Similar posts: Retin A Breaking Out. Combination Of Alphagan And Lumigan. What Is Zithromax Used To Treat. 150mg Retin-a Adult Acne. Clomid Short Cycles And Pregnancy usa. Concerta Prozac Side Effects coupon.
Trackbacks from: Change From Celexa To Prozac. Change From Celexa To Prozac. Change From Celexa To Prozac. 750mg Change From Celexa To Prozac. 100mg Change From Celexa To Prozac. Change From Celexa To Prozac overseas.

12 Responses

 1. بعد از مدتها یک نوشته نوشتی که من دیونه هم ازش خوشم اومد.
  ۱) چیز خوبی نیست که فکر میکنی به هیچ کس نباید اعتماد کرد. فکر میکنم اشتباه میکنی و با شناختی که ازت دارم طبق معمول الکی چیز میز به هم بافتی و به نتیجه های احمقانه رسیدی اما در کل باهات مخالفم چون اعتماد قشنگترین چیز دنیاست. اشکال اینه که ما توقع داریم که اعتمادمون همیشه جواب بده. راستش بنده فکر میکنم مهم اعتماد کردن هست نه معتمد پیدا کردن. صد بار هم اعتماد کردی و رودست خوردی نباید دست از اعتماد برداری. البته این رو با حماقت هم اشتباه نگیر. اعتماد به یک چیز که غیر قابل اعتماد بودنش بهت ثابت شده حماقت و اعتماد به یک چیز که معتمد بودنش بهت ثابت نشده شجاعت. شجاع باش تا لحظه مردن اما احمق نباش. امیدوارم فهمیده باشی.
  ۲) هیچ فرصتی رو با اعتماد از دست نمیده آدم. چه اگر به اعتمادش خیانت بشه چه نشه. فرصت و تنها چیزی که میتونه از آدم بگیره غفلت خود آدم و با اجازه شما خودشیفتگی آدم هست و بس.
  ۳) طفلی گل آقا! میگن یک بابایی با دوستاش درد دل میکرد و میگفت من دوبار ازدواج کردم و هر دوبار بد بیاری آوردم. میگن چطور؟ میگه زن اولم خیلی زود ترکم کرد و زن دومم اصلا ترکم نمیکنه!
  ۴) این دوست خواهر (بزرگه ی) گل آقا هم فکر کنم قمی بوده. یا قمی بوده یا خنگ (که زیاد فرق هم نداره!) در هر حال فیزیک نمیدونسته. شتاب و اگه ثابت نگه بداری بد بخت میش. شتاب میشه مشتق سرعت بر محور زمان یا همون میزان تغییر سرعت در واحد زمان. اگه الان با سرعت صفر حرکت کنی و یک سال بعد بشی دو آ (سی سالگی میشی مفاتیح و الجنان!) شتابت میشه دو پس سال دیگه باید سرعتت باشه چهار آ تا همون شتاب و داشته باشی و سال بعد باید بشه شیش و خلاصه هر سال سرعتت بیشتر و بیشتر میشه. اون موقع منظرههای دور و بر و نمیبینی و میشی بنده سرعت و مقصد میشه حفظ شتاب و افزایش سرعت که کاملا غلطه! (بد جور بحث قشنگیه!)
  ۵) فالت هم به درد عمه جان من میخورد که دنبال شوهر میگرده!

  شب خوش

 2. مگه میشه آدم به هیچ کس اعتماد نکنه؟!
  ×××××××××
  سالگرد اردواجت مبارکتون باشه. ( البته من زیط پیاز داغ را باهاش نفهمیدم)

 3. سالگرد ازدواجتون را صمیمانه به شما و گل آقای گلتون تبریک می گم. امیدوارم به پای هم پیر شین.
  در مورد عدم اعتماد به دیگران من با شما کاملا موافقم اما لزمومی نداره طوری رفتار کنید که دیگران حتما بدونن که شما بهشون اعتماد ندارین.
  و در آخر خسته شدیم از بس اینجا سر زدیم بلکه چشممون به نوشته ی جدیدتون بخوره اما گویا سخت مشغول بودین و بلاخره امروز چشامون به این نوشته های زیبا افتاد
  دلتون شاد لبتون همیشه خندون

 4. با اجازه شما کت بالوی عزیز یه جواب مختصر هم به این دیونه ی گرانقد ر می دم هرچند بر دیونه ها تکلیفی نیست اما با نوشته های شمادوست عزیز دیونه بخصوص در مورد نظر کلی اتون در مورد تمام ساکنان یه شهر اونم بصورت فله ای باید بگم که با این جملات نغزتون ثابت کردین که شما فقط دیونه نیستین بلکه یه دیونه ی احمق هستین زیرا از یه آدم با سواد بعیده که به اینصورت به همه توهین کنه اما در مورد نظرات بعدیتون هم واگذار می کنم به خواننده ها چون حتی ارزش جواب دادن نداره و از نظر شخصیتی هم خیلی خود خواه تشریف دارین و خودتون را مرکز ثقل دنیا می دونید و هر چند سعی کردین خوتون رو پشت جملات متناقض پنهان کنید اما به نظر من شما یه آخوند هستید و اگر هم به ظاهر نباشین از نظر محتویات ذهن با یه آخوند فرقی ندارین.

 5. مردم از خنده! چه باحال! راستش خیلی خیلی قبل یعنی زمانی که سوم راهنمایی رو تموم میکردم به شدت به فکر این بودم که به جای اینکه برم دبیرستان برم حوزه!
  تا حالا این رو هیچ کس کشف نکرده بود اما
  در هر حال حمید خان طشت آب سرد توصیه میشود :)

 6. چه خبره اینجا؟ این آقا دیونه که آتیشیه. یه آدرس ایمیلم از خودش نمیذاره لااقل.
  کتبالو خانوم. اگه به هیچ کی اعتماد نکنی زندگی خودت سخت می شه. امیدوارم این رو در نظر گرفته باشی.