Buy Cipro Xr

Buy Cipro Xr

Buy Cipro Xr, گاهی وقت ها می درخشی از خوشی. نمی تونی قایمش کنی. اونقدر که آقا جیمی جدی, 50mg Buy Cipro Xr, وسط میتینگ بهت گیر می ده که کتبالو خانوم چی به سرت اومده. 250mg Buy Cipro Xr, همیشه می خندی. نه اینقدر ولی.
----

رادیو رو گوش می دادم, Buy Cipro Xr. در مورد مشکلات اهل تسنن در عراق صحبت می کرد, 750mg Buy Cipro Xr. خانومی که شیعه بود و همسرش اهل تسنن, Buy Cipro Xr craiglist, داشت سعی می کرد تمام اطلاعات مذهبی و دعاهای شیعی رو به شوهرش آموزش بده تا شوهرش در صورت لزوم از مهلکه جون سالم به در ببره. اونطور که از صحبت ها متوجه شدم آموزش در مورد امام ها بود و تاریخ تولد فاطمه و باقی معصومین.
یاد داستانی افتادم که مادر گل آقا برام تعریف کرده بودن, Buy Cipro Xr india. Buy Cipro Xr, مادر گل آقا توی مسجدالحرام بوده ان در حال زیارت و دعا خوندن. خانومی اومده بغلدستشون ازشون خواسته که دعا رو بلندتر بخونن. Buy Cipro Xr mexico, مادر گل آقا هم به قصد خیر شروع کرده ن دعا رو بلند بلند خوندن. یک آن دیده ان که خانوم مذکور شروع کرده بلند بلند فحش دادن (به زبان عربی البته) و با اوقات تلخ و داد و فریاد رفته بیرون.
مادر گل آقا تا چند ثانیه ای مبهوت بوده ان, 500mg Buy Cipro Xr. بعد متوجه مشکل شده ان, Buy Cipro Xr. اون دعا زیارت عاشورا بوده. 150mg Buy Cipro Xr, مادر گل آقا رسیده بوده ان به قسمت لعن و نفرین به ابوبکر و عمر و عثمان و خلفا و بنابراین خانوم مذکور که صد البته اهل تسنن بوده به شدت ناراحت شده.

مادر گل آقا می گفتن من اگه حواسم بود که اینجا اغلب, اهل تسنن هستن خوب دعا رو نمی خوندم یا یه دعای دیگه برای خانومه می خوندم, Buy Cipro Xr usa. دعا که کم نیست. Buy Cipro Xr, به هر حال...برای ما که تفاوت تسنن و تشیع و تاریخچه رو با پوست و خونمون حس کرده ایم متوجه لب جریان می شیم. 200mg Buy Cipro Xr, گرچه الحق والانصاف این رادیوی سی بی سی قشنگترین و واقع گرایانه ترین گزارش هایی رو که تا به حال از یه رسانه ی جمعی شنیده ام تهیه می کنه.

خلاصه...حوالی عراق و پاکستان و افغانستان واجب است دانستن توفیر میان ادعیه ی شاخه های ادیان را...و خون اهل تسنن و تشیع و ایضا هکذا باشد بر گردن های خوانندگان آنها. و خدا داند چیست لب کلام ادعیه و خدا داند کدامست حق و کدامست باطل. باشد که تجربه ی راه اسلاف پویندگان صراط حق واقع بگردد.

دوستتون دارم. خوش بگذره. به امید دیدار.

Similar posts: Face Peeling With Retin A. Diflucan Lyme Cystic. Diflucan Use In Men. Prozac Withdrawal Symptom australia. 500mg Lumigan And Dental. 150mg Lumigan Dosage.
Trackbacks from: Buy Cipro Xr. Buy Cipro Xr. Buy Cipro Xr. Buy Cipro Xr japan. 200mg Buy Cipro Xr. Buy Cipro Xr australia.

8 Responses

 1. سلام کت بالا جان ( به لهجه ’ بنگلادشی :))) )
  چقدر خوشحالم که حالا که مثل خورشید می درخشی و این همه سرحال هستی سرو کله ’ منم اینجا پیدا شده ….
  این شیعه و سنی هم از اون ماجرا هاست که خیلی سناریو و تیاتر میشه روش پیدا کرد …… این انگلیسیا روش خیلی کار کردن و می کنن ….. دروغ چرا تا قبر آ آ آ آ ما به چشم خودمون که ندیدییم ولی یه همشهری داشتیم …. :))
  حالا بگم خیلی خیلی ممنون میگی واسه چی ….. ولی خوب میگم خیلی خیلی ممنون ! واسه همه چی :پی

 2. من همیشه دوست داشتم که این اختلافات روزی به پایان برسه ولی مردم ازبس نادونن که نمی فهمن دشمنی به نفع هیچ کدام نیست آماری که درام اینه که ۲۵درصد مردم ایران و۹۰درصد مسلمانان جهان سنی اند بنابراین اصلا به نفع شیعه و سنی نیست که با هم بر سر موضوعات پوچ دشمنی داشته باشن البته در بسیاری از موارد مخصوصا در ایران نگرش های نامناسب از جانب شیعه هاست.
  حق یارتان

 3. به نظر من ما باید نکات خوب را هرچنداز ناحیه مخالف ما باشد بگیریم ،مثلا یکی از نکات مثبت که من مشاهده کردم نماز سروقت و اهمیت دادن به نماز است در اهل سنت