پنجمين سالگرد

پنجمين سالگرد

فنر از پديده هاي جالبه. هر چقدر محكمتر بكشي اش, محكم تر بر مي گرده سرجاش, تا وقتي كه از آستانه ي تحملش بگذره و ديگه هرگز سر جاش برنگرده يا اين كه برگرده و خيلي شل و ول بايسته اونجا و ديگه مثل اولش كار نكنه.

به نظر من ازدواج شبيه يه فنره. مشكلات و كش وقوس هاي زندگي مثل نيروهايي هستند كه به فنر وارد مي شن. و تداوم ازدواج بستگي به استانه ي تحمل فنر داره.
—————————-

ما وارد ششمين سال زندگي مشتركمون شديم.
امروز بعد از ۱۱ سال و چهار ماه بودن با وحيد مي تونم با جرات تر از هميشه بگم كمتر كسي ممكنه توي دنيا وجود داشته باشه كه بيشتر از اون به من احساس شادي توي زندگيم بده.

نه اون بهترين آدم دنياست, نه من. هر دومون صفات مثبت و منفي داريم. لحظه هاي غم و شادي داريم. ولي…امروز از هميشه مطمئن تر هستم كه توي زندگي ما آستانه ي تحمل اين فنر خيلي بالاست. خيلي خيلي بالاتر از اون چيزي كه تا قبل از امروز فكر مي كردم.

خوشحالم كه به امروز رسيدم, و خوشحالم كه در كنار وحيد به امروز رسيدم. كه اگه غير از اين بود مطمئن نيستم حس شعف و رضايتي رو كه الان در من هست, باز هم به همين اندازه مي داشتم.

خوشحالم, خيلي زياد.

دوستتون دارم, خوش بگذره, به اميد ديدار

22 Responses

 1. تبریک !
  خدمت شما و گل آقای عزیز ( وحید خان )
  حالا باز زبون درازی :
  شما که استاد شبکه هستی چرا مثالت این همه مکانیکیه؟
  خوب بود می گفتی مثل یه سوئیچه : حافظه داره ! لاگ فایل داره ! کانفیگور میشه . اتمپت های غیر مجاز رو بلاک میکنه . سیس لاگ میفرسته ! کرش میکنه اتو ریستارت میشه.
  داکیومنتیشن در چه وضعه راستی ؟

 2. کتی جان
  واقعا خوشحالم که یکی از بهترین و صحیح ترین انتخابهای زندگیم رو کردم و با تو بودم و زندگی مشترکمون رو بر اساس با تو بودن بنا کردم. ۱۱ سال و ۴ ماه پیش که با تو شروع کردم هرگز فکر نمی کردم که تا به امروز برسم. ولی بودن با تو به من تلاش کردن، امید داشتن و راست بودن رو آموخت.
  امروز من هم مثل تو فکر می کنم که آستانه شکست این فنر از همیشه بالاتره. هر دومون بزرگ شدیم در کنار هم و آموختیم از هم و به هم برای رشد کمک کردیم.
  از بودن باتو خوشحالم، خوشحال تر از هر وقت دیگه در گذشته ام و امیدوار به آینده ای شاد تر و بهتر.
  دوستت دارم با تمام وجودم.

 3. دل عاشق هرگز تنها نخواهد ماند. بهاری باشید و خدای عشق همیشه همراه و همدمتان باد.

 4. ما امشب حضوری تبریک گفتیم . کامنت هم میذاریم و تبریک میگیم. فردا هم تلفن میزنیم و باز هم یاد آوری میکنیم که خیلی خیلی مبارک باشه… دوستتون داریم

 5. من امشب حضوری تبریک نگفتم چون اطلاع نداشتم , اما هنوز هم دیر نشده . به شما زوج موفق تبریک عرض میکنم با آرزوی بهترین ها برای شما .شاد باشید

 6. به به به مبارکه .. امیدوارم با نوه و نتیجه و نبیره و ندیده هاتون جشن بگیرین (-:
  یه مهمونی چیزی هم طلب ما …

 7. :) نمیدونم چرا فکر میکنم که تبریک خشک و خالی به این همه شور خوشبختی و شادی (مسلما با توجه به کش آمدن گاه گاهی فنر) یک کمی بیمزه است . اگر این دور و بر ها بودی الان بغلت میکردم و بعد از چند تا ماچ حسابی بهت تبریک میگفتم . نه برای ۵ سال یا بیشتر بلکه برای اینکه شما دو تا گل ها بلدین در کنار مشکلات از شادی های کوچک هم لذت ببرید. تبرک میگم خانمم. تبریک.

 8. کتی خانوم و جناب وحید خان عزیز
  تبریک صمیمانه من رو بپذیرید. امیدوارم سالهای سال در کنار هم با شادی و تندرستی سپری کنید.

 9. مبارکه :)
  با لهجه بدجنسی بخون:
  همین فنری بودنت کشته ما رو!
  با لهجه لاتی بخون:
  ایشالا فنرتون بشه جوش برق، بشه چسب دووقولوو، بشه فولاد.
  با لهجه خودم بخون:
  جفت شما رو اندازه دنیا دوست دارم.

 10. سالگرد ازدواج فنری تون مبارک..انشالله که همیشه خوش و خرم باشین..دوستتون داریم.
  مسافر و همسفر

 11. مبارک ها باشد. امیدوارم سالگرد شصتمین سال رو جشن بگیرید. کیف داره نه؟ فکر کنم شما دوتام بعد از سالها بازم مثل ما دوتا هلاک همدیگه باشید. :)

 12. سلام و مبارکه یه عالمه . جدی یازده سال و چهار ماه از اون روزها می گذره ؟ پیر شدیم کتی ! به وحید سلام برسون و بهش از قول ما تبریک بگو و ازش بپرس یادشه برای من و همخونه ام کتاب سیذارتا رو خریده بود . دو تا ! برای هر کدوممون یه دونه !!! امیدوارم شب خاطره انگیزی داشته باشید