اهورا یزدی

اهورا یزدی

نمی دونم عاقبت این حرکت چیه؟ نمی دونم این آقا نوعی دن کیشوته, یا نه, واقعا می دونه داره چه می کنه و با آگاهی جلو می ره.
نمی دونم جریاناتی پشت پرده است, یا همه اش همینه که داریم می بینیم.
نمی دونم, نه می تونم بگم قبول دارم, و نه به این راحتی می تونم انکارش کنم.

فقط می تونم بگم نمی دونم, می تونم بگم گاهی وقت ها من رو یاد رادیوی مجاهدین می اندازه, می تونم بگم برام جالبه اگه یه نفر به اتکای خودش و خودش و خودش چنین حرکتی رو شروع کنه. بیش از هر چیزی جالبه.

اگه ایران بودم می رفتم جلوی دانشگاه؟ شاید آره, شاید نه. واقعا نمی دونم. اما اینجا..اگه مشابه این حرکت انجام بشه مطمئن هستم که شرکت می کنم.

چی بگم؟ بگم به امید آزادی ایران؟ بگم به امید آزادی ایرانی؟ بگم به امید سرافرازی ایران و ایرانی؟ بگم به امید آزادی بشریت؟ به امید سرافرازی بشریت؟ فقط…فقط یه کمی شعارگونه و ایده الیستیه.

اما دست آخر یک کلام. کاری که آقای اهورا یزدی میکنه رو, دن کیشوت وار, یا چه گوارا گونه, من جرات انجامش رو نداشتم. امیدوارم به بهترین شکلی هدایت بشه. امیدوارم آدم ها خوشبخت تر و شادتر و آگاه تر بشن.
می نشینم تا زمان بگذره, و زمان همیشه می گذره.
آینده نشان خواهد داد.

دوستتون دارم, خوش بگذره, به امید دیدار

4 Responses

 1. واقعا من که باورم نمیشد البته چه باور بکنی چه نه . من هنوز این هخا جان را ندیدم . ببینم

  خیلی کاریسما داره؟!

  راستی کتی خانوم داری حسابی با تکیه کلام آخرپست هات معروف میشوی

  ها!! اینو یعنی مصاحبه “مامان نیلو” با آقای “هوای تازه” را شنیدی؟ :)

  میگم به نام خودت

  ثبتش کن.

 2. بنده کارشناس سیاسی و همکنون دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصاد بین الملل میباشم
  بنده به عقیده ایشان احترام میگذارم و نمی گویم ایشان درست یا غلط فکر میکنند و یه عقیده ایشان کاری ندارم اما تغییر یک سیستم و حکومت در کل به این سادگی نیست که شما یک شبه ان را تغییر دهید و بخصوص حکومت جمهوری اسلامی را یا شما اطلاعات کافی در مورد جامعه ایران ندارید و یا هدف دیگری را از این کار دنبال میکنید در جامعه ایران هیچ گروه یا تشکیلاتی هم اکنون فعالیت در خور تامل را ندارد و تظاهرات و بعضی اغتشاشات ریشه خود جوش جامعه است و نه به سلطنت طلبان ربطی دارد و نه به گروههای دیگر که خودشان را شریک آنها بحساب می ـورند (میهمان نا خوانده)و در ضمن در حرفهای شما نه استراتژی و نه دیدگاه خاصی مشاهده میشود و ندون هیچ مقدمه ای چگونگی تشکیل دولت موقت ومسایل دیگر را مطرح میکنید که از نقطه نظر سیاسی شبیه یک طنز سیاسی است