Infant Diflucan Thrush

Infant Diflucan Thrush

Infant Diflucan Thrush, دختر عمه ی من یه دختر داره که الان ماشالله سال آخر دبیرستانه. این دختر خانم وقتی بچه بود و دو سه سالش بود از هر کسی که عصبانی می شد بهش می گفت "آقونی"!!. 500mg Infant Diflucan Thrush, معلوم نبود چرا عصبانی شده,مفهوم و تعریف دقیق آقونی معلوم نبود, معلوم هم نبود چرا اون شخص به داشتن این لقب مفتخر(!) شده, 250mg Infant Diflucan Thrush. جدی بودن موضوع فقط زمانی معلوم شد که بابای من یه بار به این دختر کوچولو گفت" آقونی", Infant Diflucan Thrush india, و این خانم کوچولو به اندازه ی یکی دو ساعت تمام گریه کردو بغل بابای من نرفت و تا شب هم حالش خوب خوب نشد.


حالا شده حکایت این کامنتی که آقای (شاید هم خانم, کسی چه می دونه) محترم به نام "حسین" برای نوشته ی پایین گذاشته اند, Infant Diflucan Thrush uk.

اولا تعریف کسی که واجد شرایط جهت داشتن این صفت باشه چی هست؟ ثانیا کی می تونه بگه داشتن این صفت ارزش است یا ضد ارزش, Infant Diflucan Thrush. ثالثا چطور من رو اینقدر خوب شناختند که بدونند مفتخر به داشتن این صفت یا بهتر بگم شغل یا خصیصه هستم. 100mg Infant Diflucan Thrush, رابعا چنانچه من استنباط کردم (شاید اشتباه) اگر این صفت در نظر این آقا (یا خانم) محترم بسیار نکوهیده است چرا و طبق چه دلایلی من رو ملقب به داشتن اش کرده اند و چرا تا این اندازه از من ناراحت هستند, سوالاتی هست که احتمالا برای خیلی از بانوان محترم دیگه در شرایط مشابه من پیش اومده.

به هر صورت ما به راه بد نمی گیریم, 50mg Infant Diflucan Thrush. از نظر اینجانب, Infant Diflucan Thrush usa, اولا این صفت (یا شغل) تعریف مطلق نداره و بنا به شرایط زمانی و مکانی و طرز تفکر افراد,تعریفش فرق می کنه . Infant Diflucan Thrush, ثانیا اصلا و ابدا شغل بدی نیست و از نظر من برای حفظ وبقای جامعه و حتی گاهی اوقات خانواده لازمه و من طبق تفکر و استاندارد خودم از این صفت به عنوان ناسزا استفاده نمی کنم. ثالثا بعد از تمام این مقدمه چینی ها و طبق تعاریف خودم از این شغل (مشابه پزشکی و آهنگری و گلدوزی و کارگردانی سینما)خودم رو در این دسته بندی نمی بینم, 40mg Infant Diflucan Thrush. شاید این خواننده ی محترم هم مثل من فکر می کرده اند. Infant Diflucan Thrush japan, بنابراین آقای (یا خانم) حسین عزیز, خودتی!.
----از شوخی گذشته, 750mg Infant Diflucan Thrush, حسین عزیز, ناراحت نیستم از این که چنین کامنتی برای من گذاشتی. سرحال بودم و کردمش بهانه ی بحث مختصری که مدت ها بود می خواستم در موردش صحبت کنم, Infant Diflucan Thrush. قصد ناسزاگویی نداشتم. اصلا نمی شناسمت.ببخشید اگه به خاطر متن بالا ناراحت شدی. قصد ناراحت کردنت رو نداشتم.هر جا هستی شاد و خوش حال باشی.

دوستتون دارم, خوش بگذره, به امید دیدار.

Similar posts: Zithromax Opinion. Clomid Steroids. Erythromycin Used For Gi Motility. Messed Up On Amoxicillin overseas. 750mg Oklahomas Lawsuits Against Cipro. Retin A Remove Sun Tan japan.
Trackbacks from: Infant Diflucan Thrush. Infant Diflucan Thrush. Infant Diflucan Thrush. Infant Diflucan Thrush paypal. Infant Diflucan Thrush ebay. Infant Diflucan Thrush craiglist.

13 Responses

 1. ناراحت نشو کتی جان … شاید منظ

  ورش جو جو جان بوده یا یه چیزی مثل اون. تازه اگرم غیر از این بوده بازم هو کرز به قول انگ

  لیسیا. :)

 2. کتی خانم من شما رو متاسفانه از نزدیک ن

  می شناسم فقط نوشته های شما رو میخونم باید بگم که واقعا آدم با ارزش و بسیار خوش اندیش ه

  ستی من نمیدونم این آقا (خانم)چه منظوری داشته ولی تحلیل وگذشت شما در خور ستایش

 3. سلام

  کتی خانومیِ گل، من هم فکر می کنم اون آقا منظورِ بدی نداشته، شاید فکر کرده داره مثلاً ناز

  میده… و از این حرفا… خوب، خودت چطوری؟ .. خوبی؟ .. خوش میگذره؟..

 4. این خیلی بده تا از یکی

  یا افکارش خوشمون نیومد به القابی اینحنین مفتخرش میکنیم!!!!حند حا دیگه هم دیدم برای خانو

  ما از این دست در و گوهرات ریختن!!!!من نمی فهمم بس این فرهنگ شونصد و خورده ای هزار سالمون ح

  یه؟ایناست؟

 5. ای با

  با آدم عقده‌ای و کوته‌فکر زیاد پیدا میشه، میخوان خودشیرینی بکنن و به ذهنشون چیزی بهتر

  از این نمیرسه! به این حرفها اهمیت نده جانم.

 6. نمیدونستم باید این رو اینجا مینوشتم

  یا به خودت حضوری میگفنم. داشتم در این باره فکر میکردم که یواش یواش کامنتهای بر و بچه ها

 7. اوه ، چرا ناراحت شدی عزیزم . جی

  جی حرف بدی نیست ، به دختربچه های لوس و خوشگل میگم جی جی . برداشت دیگه ای نکن . بهت ایمیل

  خصوصی زدم . منتظر جوابت هستم .
  حسین از شیکاگو