Synthroid Side Affects

Synthroid Side Affects

Synthroid Side Affects, آدم در روابطش با افراد مختلف در نقش های مختلف ظاهر می شه و بعضی از این نقش ها رو خوب و کامل و بعضی رو افتضاح بازی می کنه.
این بنده که کت بالو باشم, در نقش دوست, بلاگر, Synthroid Side Affects coupon, کارمند, دوست دختر, Synthroid Side Affects canada, معلم, معشوقه و سازمان دهنده, عالی ایفای نقش می کنم. اما در ایفای نقش یه همسر, 750mg Synthroid Side Affects, در اصل گل آقاست که با ایفای نقش خوبش, کاستی های خیلی خیلی زیاد من در این نقش رو می پوشونه. Synthroid Side Affects us, وگرنه شک دارم اگر هر کس دیگه ای همسر من بود می تونست به زندگی با من ادامه بده.

در طول هفته ساعت 8 از خونه می رم بیرون و 8 شب که همه ی کارهام بیرون انجام شد, شامل علافی, کارهای اداره و کلاس ورزش, 20mg Synthroid Side Affects, تازه سلانه سلانه بر میگردم خونه. در این زمان تقریبا انرژی ای برای توی خونه ندارم به غیر از انرژی خیلی زیاد حرف زدن یا نوشتن وبلاگ یا باز هم درس خوندن و کار کردن و تماشای تلویزیون و تلفن زدن, Synthroid Side Affects. کمتر می شه که بتونم کارهای خونه رو انجام بدم. Synthroid Side Affects australia, ساعت 11 شب می خوابم و ساعت 7 صبح از خواب بیدار می شم و روز از نو, روزی از نو.

امروز هم که آخر هفته و تعطیل بود وقتی از بیرون برگشتیم خونه یه نگاه به گل آقا کردم و اعلام کردم که اصلا حال ندارم و داره جونم در می ره و حسابی هم سرما توی مغز استخونمه. گل آقا هم اول یه لباس گرمکن تنم کرد که مجبور شد به جبر وزور متوسل بشه, 100mg Synthroid Side Affects, چون که من از این لباس بی ریخت حالم به هم می خوره. Synthroid Side Affects, توی این لباسه دقیقا می شم عین دایی جان ناپلئون.اما گل آقا اعتقاد داره که من توی هر لباسی بی نظیرم (از چه نظرش رو خدا می دونه). از دید ایشون من اگه موهام رو بتراشم و به جای صورتم یه کدو حلوایی و به جای تنم یه گلابی بگذارم و به جای لباس هم گونی بپوشم باز هم ملکه زیبایی دنیام فقط به این خاطر که اسمم کت بالو است و حتی آنجلینا جولی و سوفیا لورن هم به گرد پای من نمی رسند. 250mg Synthroid Side Affects, بعد من رو خوابوند کنار بخاری زیر پتو و آروم آروم نشست بغل دستم و بهم شیر گرم و میوه داد, برام از توی اینترنت آهنگ گذاشت تا یواش یواش خوابم برد.
اونوقت حالا بعد از سه ساعت که خوابیدم دیدم که خونه رو تا حدزیادی جمع کرده, داره شام رو درست می کنه و از همه مهم تر خرید ها رو جابه جا کرده و همه ی ظرفها رو هم شسته, Synthroid Side Affects paypal. حالا هم بنده مثل دایی جان ناپلئون نشسته ام و دارم وبلاگ می نویسم و گل آقامون دارند شام رو رو به راه می کنند و به بنده سرویس می دن.

این ها همه بعد از اینه که من حسابی اذیت کرده ام ها, Synthroid Side Affects.
اگه من آدمم پس این گل آقای پاک معصوم چیه آخه؟واه, 200mg Synthroid Side Affects, من چرا اینقده حالم بده.
رفتم دوباره کنار بخاری زیر پتو. فکر کنم تا یه ساعت دیگه حالم خوب شه اگه مثل همون دفعه ی ایران نشده باشم.
تنها دفعه ای که خیلی حالم بد شد ایران بود, وقتی بعد از ازدواج با گل آقا استرس خیلی زیاد ناشی از ازدواج پیدا کرده بودم!. Synthroid Side Affects, یا شاید هم باورم نمی شد بالاخره شوهر کردم!!.
یه لینک آهنگ از رقیب سرسخت گل آقا می گذارم اینجا که دیگه قدر نشناسی رو تموم کنم و کاری رو نکرده نگذاشته باشم.صدای این مرد و حرف هاش با همه ی وجود من چکار می کنه. طفلک گل آقا.
کاشکی زور یه کسی به این کت بالو میرسید.

دوستتون دارم, خوش بگذره, به امید دیدار.

Similar posts: Amoxicillin For Cat. Erythromycin Nutrient. Cheap Flagyl Without Prescription. 150mg Cialis Super. Can Cipro Be Given To Dogs overseas. Synthroid Reaction us.
Trackbacks from: Synthroid Side Affects. Synthroid Side Affects. Synthroid Side Affects. Synthroid Side Affects india. Synthroid Side Affects ebay. 100mg Synthroid Side Affects.

17 Responses

 1. کتبالو جون خیلی میچسب

  ه آدم نازکش داشته باشه. آهنگایی که این روزا می ذاری هم خیلی قشنکن . الان تو کتابخونه ام

 2. به قول بچه ام آی اس … مست باده عشق

  باشید… سرخ سرخ… البته در کنار هم

 3. دختر خانمی

  خانم خوشگله نباید این چیزارو بنویسی حسود زیاده هااااااااااااااا یکیش خودم که آرزوی ا

  ین لحظه ها رو با اونی که دوسش دارم … ولی جدی بگم که خیلی خیلی خوشحالم که دوستم احساس خو

 4. سلام خانومی.دلم شور افتاد .زودخوب شو.

  فار

  سی نوشتن سخت است.

  قرار من با گل اقا این بود که ترا بیشتر از من دوست

  داشته باش

 5. مامان خانوم نگران نباشید. خودش ر

  و لوس میکنه همه واسه گل آقا هم واسه ماها که میدونه دوستش داریم هم واسه شما که میدونه وب

  لاگش رو میخونید. تا قبل از این از این کارها نمیکرد. (مست باده عشق باشید سرخ سرخ)