کوچه

کوچه

اگر وارد کوچه ی ورود ممنوع بن بست شدید, بدونید که بعد از رسیدن به انتهای کوچه باید برگردین سر همون جای اولتون و تازه جریمه هم خواهید شد.
بنابراین در موقعیت های مختلف زندگی حواستون باشه, اگه خواستین وارد کوچه ای بشین حتما یه کوچه ای رو انتخاب کنین که ورود ممنوع نباشه و راه هم به جایی ببره!!

دوستتون دارم, خوش بگذره, به امید دیدار

توضیح: بعد از این که دوباره این مطلب رو خوندم دیدم که خیلی خیلی مبهمه. اگه کس دیگه ای غیر از کت بالو این رو نوشته بود می تونست بدون افزودن توضیحات بگذاره که این مطلب همین جا بمونه اما چون کت بالو عادت به توضیح واضحات داره بنابراین این بخش رو اضافه کرد.
این مطلب وقتی توی ذهنم شکل گرفت که داشتم به اعتیاد فکر می کردم. خیلی راحت می تونستم بیام و بنویسم که اعتیاد یه چیز ممنوعه که راه بازگشتی نداره و باعث از دست رفتن خیلی چیزها می شه و …
اما با توجه به خیابونگردی های دیشب, یه وجه تشابهی بین اعتیاد در زندگی و خیابون های مسیر راه آدم پیدا کردم که می شد این مطلب رو به شکل شیرین تر و عمومی تری بیانش کرد که ملت هم خیلی غمگین نشند.
از اون گذشته وقتی به این شکل باشه خیلی چیزهای زیادی رو در بر میگیره. مثل اعتیاد, فحشا, زندگی های زناشویی در بسیاری از موارد, کلاهبرداری ها, جنایت ها و خیلی چیزهای دیگه که هر کسی می تونه فکر کنه و به نتیجه برسه.
این منطق و توضیح کت بالو همه چی رو به هم میریزه همیشه.

10 Responses

 1. سلام. خب حالا اگه مجبوری وارد این کو

  چه شدید چی؟ اونوقت هم باید جریمه بشید؟ یا برگردید جای اولتون؟

 2. حالا یک سوال: اگر تو کوچه بن بستی گیر کردیم که

  دو تا راه بیشتر نداشت! تکلیف چیه؟ از کدوم یکی باید بریم؟

 3. خوب شد که قسمت ۲ رو اضافه کردی . من که اصلا به تنها چیزی که فکر نکردم

  همون بود که بعد نوشتی. فکر کردم واقعا منظورت مقررات راهنمایی رانندگیه توی کاناداست . (o:)
  :( . ببخش شوتم دیگه! حالا اما شیرفهم شدم! , و میگم موافقم. :)

 4. کت‌بالو جان!
  تازه

  که شانس بیاریم و کوچه بن‌بسته کوتاه باشه و زود به تهش برسیم! بعضی وقت‌ها اینقدر می‌ر

  یم که بنزین تموم می کنیم و دیگه امکان برگشتن هم نیست!