Buy Synthroid Canada

Buy Synthroid Canada

Buy Synthroid Canada, خوب با همسایه جدید چه می کنید؟ آمریکا اومد کوبید و خیال همه رو راحت کرد.عراقی های بیچاره رو هم راحت کرد.
اینجا دوتا مسئله مطرح است. یکی این که آمریکابرای چی و به چه انگیزه ای داره این کار رو می کنه, Buy Synthroid Canada australia. دوم این که آیا مردم (باقی مانده از این حملات) خوشبخت تر خاهند شد یا خیر. Buy Synthroid Canada japan, اولا که به نظر من آمریکا برای تمام منابعی که در منطقه خاورمیانه وجود داره این کار رو می کنه و نه جهت دلسوزی برای مردم عراق.
ثانیا باز هم به نظر من مردم عراق از اونچه که بودند بدبخت تر نخاهند شد, Buy Synthroid Canada. فقط حساب کنید که تمام جان و مال و ناموس این مردم در اختیار صدام بود.

آمریکای عزیز تا مدت زمان زیادی توسط دست نشانده هاش به منافعش در خاورمیانه و در تمام دنیا می رسید, Buy Synthroid Canada ebay. حالا یا این دست نشانده ها خیلی کارشون رو درست انجام نمی دن. 200mg Buy Synthroid Canada, یا سیاست امریکا عوض شده و می خاد بدون دخالت دست نشانده این کارها رو بکنه. Buy Synthroid Canada, که به نظر من فرقی به حال مردم منطقه نمی کنه. نه صدام وطن پرست بود که حالا غیر وطنی بخاد در کشور حکومت کنه و نه خامنه ای و آخوندها وطن پرست هستند که حالا با آمدن و حضور فیزیکی آمریکایی ها در منطقه مشکل جدیدی به وجود بیاد.
البته حمله آمریکا به عراق رو از دیدگاه های دیگری هم می شه که نگاه کرد, Buy Synthroid Canada mexico. مثلا :1) همه کشور ها باید بسیار به قوانین امنیت و صلح احترام بگذارند به غیر از آمریکا و اسرائیل. Buy Synthroid Canada paypal, 2) آمریکا همه غلطی می تواند بکند و هیچ قدرتی (حتی خمینی کبیر!) در دنیا جلودارش نیست.( شک دارم اگر خمینی زنده بود آمریکا جرات می کرد به منطقه حمله کنه یا نه. این رو شما نظر بدین لطفا), Buy Synthroid Canada.
3) اگر هر اتفاقی در دنیا بیفتد دو جور باید طبقه بندی شود: الف) اتفاق در آمریکا افتاده. ب) اتفاق در جایی غیر از آمریکا افتاده, Buy Synthroid Canada usa. که البته و صد البته برخورد و عکس العمل در این دو مورد متفاوت خاهد بود. 200mg Buy Synthroid Canada, 4) قدرت بزرگ دنیا در حال حاضر آمریکاست به همراه یهودی ها و طبق معمول قدرتمندان (که زمانی ایران و روم بودند و زمانی یونان و زمانی مصر و زمانی چنگیز و زمانی انگلیس و زمانی فرانسه و زمانی پرتغال و زمانی روسیه) میل به کشور گشایی و برده داری مدرن و تحت سلطه در آوردن تمام منابع دارد.تبعیض نژادی مدرن و محترمانه ای در سراسر دنیا برقرار خاهد شد. Buy Synthroid Canada, چاره کار برای بنده و جنابعالی هم این است که :1) یک ایرانی بسیار خوب باشیم.بکوشیم تا دوباره ایران را بکنیم ابرقدرت که البته فکر نمی کنم با وجود حکومت آخوندی و ایرانی هایی مثل من امکان پذیر باشد.
2) از ایرانی بودن استعفا بدیم و بشیم آمریکایی یا بالاخره غیر جهان سومی, که بتونیم خودمون رو نجات بدیم (ببخشید) گور بابای بقیه و ایران و ایرانی و تمام کسانی که در طول تاریخ ایران خودشون رو برای ما و کشور فدا کردند, Buy Synthroid Canada australia.
تا جایی که معلومه بنده تا حالا جزو دسته دوم بوده ام. 20mg Buy Synthroid Canada, البته برای دسته اول دست می زنم و هورا می کشم. بسیار هم ازشون قدردانی می کنم.بهشون هم آگاهی و خط مشی می دم.
به عبارتی من وطن پرست نیستم اما وطن پرستان را دوست دارم.
آخرش هم این که فقط خدارو شکر نه بنده و نه جنابعالی خائنین به میهن نیستیم. مثل این سردمداران لعنتی که خدا داند چطور می شه از دستشون خلاص شد.
دوستتون دارم,خوش بگذره, به امید دیدار.

Similar posts: Clomid Dosage. Amoxicillin Feline Dosage. How To Mix Erythromycin. 500mg Colchicine Tablets. 30mg Bacterial Resistance To Cipro For Uti. 200mg Prozac And Melatonin.
Trackbacks from: Buy Synthroid Canada. Buy Synthroid Canada. Buy Synthroid Canada. Buy Synthroid Canada ebay. Buy Synthroid Canada usa. 50mg Buy Synthroid Canada.

Comments are closed.