Prozac Orgasims

Prozac Orgasims

Prozac Orgasims, من از دولت فعلی ایران خوشم نمیاد. به دلایل مفصلی که شرحش یک یا دومتن کامل خاهد بود. همین باعث می شه که فکر کنم چه انتخاب های دیگه ای برای حکومت ایران ممکنه که داشته باشیم و هر کدوم به کجا خاهد رسید. 30mg Prozac Orgasims, ایران عزیز ما یه گوهره و بدبختی اینه که قدر این گوهر رو همه گوهری های کار کشته دنیا از خود ما که صاحب اون گوهر هستیم بهتر می شناسند. منابع غنی, موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی فوق العاده , مراکز توریستی, 40mg Prozac Orgasims, فرهنگ چند هزار ساله , آدم های باهوش بالاتر از حد متوسط , 10mg Prozac Orgasims, نژاد و اصلیت خوب, و ...
حالا این ها همه دست به دست هم می ده که ایران به عنوان نوعی مرکز توجه همه دولت ها ی استعمار گر و قدرتمند در بیاد, Prozac Orgasims. در طول تاریخ تقریبا معاصر ایران هم ما چند نوع فرمانروا داشته ایم. قاجاریه که جاهل بودند و کلا بحث خائن بودن در مورد کسی صدق می کنه که جاهل نباشه, Prozac Orgasims mexico. قاجاریه به نظر من جاهل بود. امیر کبیر که سرنوشتش رو از من هم بهتر می دونید.در وطن پرستی و هوش سرشار این یکی و خوب بودنش هیچ کدوممون شک نداریم. Prozac Orgasims, روحش شاد. 100mg Prozac Orgasims, بعدش پهلوی که به طور نسبی از قاجار بهتر بود. جهالت در خاندان پهلوی کمتر و خیلی کمتر بود, در ضمن به طور نسبی هم کشورشون رو دوست داشتند. به عبارتی سعی کردند که ارتش خوبی به وجود بیارن و غرور ملی رو در ایرانی ها ایجاد کنند, Prozac Orgasims us. اما اینها هیچ کدوم مطلق نبود و در ضمن رضا شاه در محاسباتش اشتباه کرد و دیکتاتوری اش که در موقعیتی برای ایجاد جهش در ایران خیلی خوب بود بلای جونش شد. از طرفی محمد رضا شاه به نظر من هوش لازم و مطالعه لازم رو برای مملکت داری کشوری مثل ایران نداشت و اون هم یه جایی رسید که مثل پدرش برای استعمار خطرناک شد و به نظرمن آمریکا و اسرائیل و انگلیس بیرونش انداختند, Prozac Orgasims. به هر حال هم پدر و هم پسر با وجود اشتباهاتی که داشتند و خون هایی که گاه به ناحق ریختند (که به نظر من در مقام مقایسه با سایر حکومت های ایران هیچ بود), Prozac Orgasims australia, ایران رو دوست داشتند و ایرانی بودند. سعی در اشاعه فرهنگ ایرانی و در نهایت سربلندی ایران داشتند.در مورد خاندان به جامانده از آنها خیلی اطلاعی ندارم. فقط این که به نظر میاد زندگی خانوادگی سالمی دارند که حداقل خوراک خبرنگارهایی که در به در به دنبال کشف افتضاحات افراد مشهور می گردند نیست. البته از خاندان منظورم فرح و بچه ها هستند و لیلا هم که فوت کرد دیدیم که بدنام که نبوده هیچ ازش هم به نیکی یاد میشه.اما در مورد قدرت مملکت داری و درجه عشقشون به ایران چیزی نمیدونم, 1000mg Prozac Orgasims. Prozac Orgasims, حالا بحث سر اینه که برای ایران چه تصمیمی می شه گرفت. مسلما حکومتی که میاد مجبوره به خاست های استعمار تن بده. بدبختی اینه که در هر مقطعی اگه نه بگه در همون مقطع کارش ساخته است. Prozac Orgasims ebay, مگر این که یه کسی مثل گاندی در هند یا مائو یا حتی کاسترو در ایران به وجود بیاد. اون هم ممکنه بشه مثل امیر کبیر و خیلی های دیگه.
بعد هم در مورد کشور مهمی مثل ایران حرکت های مردمی هم توسط قدرتها بلافاصله به انحراف کشیده خاهد شد و خود قدرتها هدایتش خاهند کرد, Prozac Orgasims. احتمالا انقلاب ایران مثالی از همین انحراف ها بوده که شخصی انتخاب شده و برای هدایت انقلابی که به راحتی شروع می شده سال ها تربیت شده.
پس برای بهبود و ضع ایران چهار چیز لازمه: هوش خیلی زیاد, Prozac Orgasims craiglist, آگاهی خیلی زیاد ,سیاستمدار حرفه ای بودن, از جان گذشتگی.
ایده آل نهایی هم به نظر من جمهوری است.نه از نوع اسلامی مسلما.(و با تمام شرایط بالا) اما فکر می کنم یه دوره گذر لازمه چون جمهوری به این راحتی در ایران به دست نخاهد امد. اما در این صورت من غصه می خورم. آخه خودم حکومت سلطنتی مشروطه رو بیشتر دوست دارم.اگر کسی دلایلی به نظرش میاد که سلطنت در ایران به جمهوری ترجیح داره لطفا حتما بنویسه و من رو خوشحال کنه!.
اما همه اینها فقط حرفه و تا به عمل پیوستنش اینقدر فاصله هست که حد نداره.
دوستتون دارم,خوش بگذره, به امید دیدار.

Similar posts: Analysis Of Tetracycline In Urine. What Does Amoxicillin Do. Flagyl What Is It Used For. 250mg Does Zithromax Help Strep Throat. Cipro Tendon Damage us. 100mg Retin A Skin Care Acne.
Trackbacks from: Prozac Orgasims. Prozac Orgasims. Prozac Orgasims. 100mg Prozac Orgasims. 1000mg Prozac Orgasims. 250mg Prozac Orgasims.

7 Responses

 1. سلام

  عزیزم خدمت شما عرض کنم که اصولا حکومت مشروطه سلطنتی هیچ فرقی با این حکومت فعلی یعنی

  جمهوری اسلامی ندارد. در حقیقت همان خر با پالانی دیگر است.

  و اما در مورد افرادی مثل گ

  اندی و دیگران . اولا حساب گاندی از آنها جداست. گاندی یک رهبر واقعی و یک دمکرات تمام عیار

  بود. و ما هم رادمردی بزرگ چون دکترمحمد مصدق را داشتیم که گاندی به او افتخار می کرد> اما

 2. بسم الله الرحمن الرحیم

  من دولات تعین میکنم؟
  اگر ما خوب فکر کنیم وبه گفتهای سیاست مداران بنگرم خوب گفتن که

  (انقلاب سه چیزان را میسازد یک
  مفکران ورجال دران شرکت میکنند شیرمرد در ان شهید میشود و

  جبان یا بی ارز در ان بیروز میشود)